--

--

Uherský Brod doma bral bod proti Rosicím

3

Podzimní derniéra čekala v 16. kole MSFL na Uherský Brod, který usiluje o klidný střed tabulky a na špici hrající Rosice. Zápas skončil dělbou bodů.

Hosté šli do vedení

Do utkání šli v roli favorita hosté, ale domácí jim byli více než vyrovnaným soupeřem.

Uherský Brod při letošní derniéře postrádal vyloučeného kapitána Josefíka.

V úvodních minutách byli domácí aktivní, dostávali se do šancí a hosté se nemohli dostat do tempa.

Šance však byly bez gólového efektu a do vedení šli ale paradoxně po ojedinělé nebezpečné šanci hosté. Skóre ve 44. minutě otevřel Dobrovodský.

Do šaten se šlo za stavu 0:1.

Domácí berou bod

Broďané chtěli po změně stran s výsledkem něco udělat, ale prvních deset minut druhé půle bylo z jejich strany vlažných.

Rosice kontrolovaly hru. Jenže slovácký celek stejně jako Slovan po nenápadné akci udeřil.

Na 1:1 srovnal Jan Michalec. Domácí tým branka nakopla, vzápětí mohl výsledek dokonce otočit, ale ránu Jana Michalce bravurně zneškodnil hostující gólman.

Závěrečných dvacet minut bylo opatrných, žádný z týmů už si velkou příležitost ke skórování nevypracoval.

V posledním podzimním kole si tak oba týmy body dělily.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: Výsledek bereme, protože jsme se utkali se silným soupeřem, který hraje ve třetí lize tradičně nahoře. Rosice potvrdily svoji kvalitu, i proto jsme s bodem spokojení.

V. Nemrava [-] - J. Švrček [-] (60. D. Sedláček [-] ) , A. Tkadlec [-] , M. Lorenc [-] , M. Flasar [-] - O. Strachoň [-] , M. Michalec [-] , P. Šmatelka [-] (90. V. Gettler [-] ) , M. Leskovjan [-] - D. Venený [-] , J. Michalec [-] (78. A. Kadlček [-] )