--

--

Uherský Brod ztratil vedení 2:0

10

Jasným tahákem a šlágrem 12. kola MSFL byl zápas druhého Hlučína, který v minulém týdnu vyřadil v MOL Cupu ligového lídra z Plzně, s první Kroměříží. Uherský Brod doma hostil nováčka z Frýdlantu, který mu po dvoubrankovém manku sebral dva body.

Dvakrát pálil Michalec

Do domácí branky se po zranění vrátil gólman Nemrava, který ale v první půli příliš práce neměl.

Ani Broďané nijak zvlášť nebezpeční nebyli.

Až ve 30. minutě si Jan Michalec navedl míč na střed hřiště a přesnou ranou otevřel skóre - 1:0.

Podobně se domácí fotbalista trefil těsně před přestávkou, takže slovácký celek si do šatny nesl vedení 2:0.

Hosté zabrali a berou bod

Frýdlant hrozil hlavně jednoduchými nákopy do šestnáctky, po standardních situacích. A právě díky nim skóre ve druhé půli vyrovnal.

Severomoravané potrestali nedůslednost domácí defenzivy při bránění standardních situací v 68. a 86. minutě.

Nejprve se trefil Velička, v závěru udeřil Šafner.

Zaskočení Broďané už nedokázali reagovat, před nespokojeným publikem brali po remíze 2:2 jen bod.

ČSK Uherský Brod
Lukáš Pazdera - trenér: „Jsem obrovsky zklamaný nejenom z výsledku, ale i z přístupu některých hráčů a také výkonu ve druhém poločase. I když jsme předtím odehráli lepší zápasy, celkem lacino jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Máme soupeře na lopatkách, ale neuvěřitelným a lajdáckým způsobem náskok prohospodaříme."

V. Nemrava [-] - M. Lorenc [-] , A. Tkadlec [-] , M. Flasar [-] , J. Švrček [-] - D. Venený [-] , O. Strachoň [-] (46. D. Sedláček [-] ) , A. Kadlček [-] (46. M. Michalec [-] ) , M. Leskovjan [-] - R. Josefík [-] , J. Michalec [-] (70. V. Gettler [-] )