6.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

Vodňany si užívají povedeného začátku sezóny

27

Vokatého branka přisoudila tři body hostujícímu celku.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Martin Špát (hráč): Bojovný zápas z obou stran. Hosté byli víc na balonu, ale extra tlak nebo gólové šance neměli. Vedoucí gól byl šťastný po odrazu, kdy záložník Vodňan prokázal i notnou dávku šikovnosti. Půle 0:1 odpovídala aktivitě obou mužstev. Na startu 2. poločasu to hosté sehráli fakt hezky, na tři narážečky se dostali až k zakončení a odskočili na dvě branky. Poté se hrál dál upracovaný fotbal se spoustou faulů a bez větších šancí. V závěru jsme snížili a věřili v bod, ale další větší šanci už jsme neměli. Škoda, na bod bylo, ale vzhledem k průběhu celého zápasu jednogólové vítězství Vodňan odpovídá dění na hřišti.

J. Dudák [-] - M. Sadloň [-] , L. Prokeš [-] (46. J. Rožboud [-] ) , V. Kotalík [-] , P. Petkov [-] , M. Rezek [-] , M. Špát [-] , M. Štemberk [-] , A. Černý [-] , J. Havlíček [-] , V. Šimek [-] (77. V. Žondecký [-] )