6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

V Bohdalově se zrodila remíza

35. D. Toman (p.) , 73. L. Krčál - 32. L. Liška (p.) , 89. D. Fendrych
33

Další remízu si na své kontro připisuje Bohdalov, tentokrát remizoval s Křižanovem.

Po půli nerozhodně

Hosté v závěru rozhodli

SK FC Křižanov
Martin Petr (hráč): Na půdě remízového krále jsem chtěli urvat všechny body. První půli jsme byli lepší na balonu a snažili jsme se hrát po zemi, což nám vycházelo. Ale narazili jsme na náš obvyklý problém a to je neproměňování. Gól jsme dali pouze z penalty a další šance zůstaly nevyužity. Domácí srovnali také z penalty. Druhý poločas jsme chtěli rozhodnout, ale naše chtění zůstalo někde mezi šatnou a hřištěm. Nebýt skvělého Stupky v bráně, tak jsme mohli inkasovat tak 4-5 branek. I tak jsme si vypracovali 3 tutové šance. V 73. minutě obešel Krčál Stupku a skóroval na 2:1. Nám se podařilo vyrovnat v 89. minutě po rohu hlavou zakončil Fendrych. Oboustranně tvrdé utkání skončilo zaslouženou remízou.