12.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2022-2023

V Radešínce nerozhodně

30

Zápas plný zvratů skončil dělbou bodů.

Po půli nerozhodně

Zajímavou podívanou otevřeli závarem po rohovém kopu hosté. Na druhé straně trefil skákající míč Jinek a ten letěl kousek nad bránu. V 19. minutě pelášil zprava na Chrásta Ochrana, ale jeho střela jen lízla tyč domácí brány. Ve 23. minutě Máček po individuální akci naservíroval míč Lhotákovi a ten otevřel skóre - 1:0. Hosté mohli rychle srovnat, ale Ochrana si znovu vylámal zuby na Chrástovi. Poté po Staňkově centru zakončoval Lhoták, ale hosté jeho pokus zblokovali na rohový kop. Ve 43. minutě se po sérii rohových kopů dostal k míči Požár a srovnal - 1:1.

Domácí v závěru srovnali

Druhou půli otevřela Lhotákova tutovka, kterou zneškodnil Pokorný. V 63. minutě po standardní situaci vyboxoval Chrást míč jen k Požárovi a ten lobem pohotově vrátil míč do sítě - 1:2. Po vedoucí brance se hosté zatáhli a nakonec za to pykali. Se Skryjovou dělovkou si ještě Pokorný poradil. V 83. minutě ale Starý našel pasem veterána Šoustara, který hlavou přehodil hostující gólmana - 2:2. Bláznivá koncovka rozhodnutí nepřinesla, a tak se body spravedlivě dělily.

FK TJ Radešínská Svratka
Martin Mužátko (trenér): Horko těžko jsme dávali dohromady základní jedenáctku, a tak s ohledem na okolnosti musíme bod brát. Hosty jsme po jejich vedoucí bráně dostali pod tlak a nakonec jsme vybojovali bod, který se počítá.

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Podali jsme zodpovědný výkon. Vytvořili jsme si dobré šance, mohli jsme jich proměnit víc. Když jsme se dostali do vedení 2:1, dokázali nás domácí díky změnám v taktice zatlačit, avšak vedení jsme bránili srdnatě. Vzhledem k tomu, že jsme obdrželi vyrovnávací gól pár minut před koncem, jsme mírně zklamaní.

P. Chrást [-] - P. Staněk [-] (77. P. Šoustar [-] ) , P. Lhoták [-] , V. Skryja [-] , J. Máček [-] (62. M. Šoustar [-] ) , D. Požár [-] , M. Blaha [-] , J. Janů [-] , M. Drdla [-] , A. Jinek [-] (46. T. Rous [-] ) , Z. Starý [-]

M. Pokorný [-] - F. Zikmund [-] (56. J. Starý [-] ) , V. Chalupa [-] (71. J. Karásek [-] ) , P. Prokop [-] , A. Novotný [-] , M. Ochrana [-] (85. D. Frejlich [-] ) , V. Procházka [-] (85. O. Hlaváč [-] ) , J. Dvořák [-] (56. S. Krejčí [-] ) , J. Novotný [-] , H. Ráček [-] , T. Požár [-]

ŽK: 29. J. Janů , 32. P. Staněk , 32. J. Máček , 54. Z. Starý , 74. D. Požár - 49. T. Požár , 87. P. Prokop .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: LIŠKA Zbyněk - ŽĎÁNSKÝ Zdeněk, HLADÍK Jiří.