6.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Lažiště veze ze Zbytin všechny body

40. V. Šnajdr - 7. K. Tůma , 10. P. Hábich (vl.) , 13. J. Hanzal , 64. M. Dej , 72. M. Vašura , 74. L. Pecka
14

Fotbalový klub z Lažiště, který se vrátil na fotbalovou mapu a začíná od nuly, se po nevydařeném začátku soutěže rozjel v dobře propracovaný stroj, který chtěl o víkendu smést trápící se Zbytiny.

A už od první minuty bylo jasné, kdo je na hřišti pánem. Nejprve se v 7. minutě prosadil Tůma, následně přišel o tři minuty později vlastní gól Hábicha a začátek hrůzy dokonal ve 13. minutě Hanzal. Poté se hra uklidnila a i domácí se konečně dostali do tempa zápasu. Navíc dokázaly Zbytiny ve 40. minutě snížit zásluhou Šnajdra a poločas tak skončil 1-3 z pohledu domácích.

Druhý poločas ale vrátil vše do starých kolejí a hosté kontrolovali hru. Navíc v 64. minutě vrátil tří brankový náskok Lažišti Dej a v 72. minutě zvýšil už na 5-1 Vašura. Poslední brankovou tečku si v 74. minutě přichystala fotbalová ikona hostujícího celku Luboš Pecka a Lažiště tak získalo tři body za vysokou výhru 6-1.