15.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Březí otočilo utkání s Borovou Ladou

15

Slunečná sobota přinesla fotbalové utkání také na trávník do Vlachova Březí, kde místní rezerva přivítala Borovou Ladu.

Dvojnásobný Štoural

Hosté si za celé utkání sice vytvořili pouze tři nebezpečné šance, i tak šli ovšem po devíti minutách hry do vedení, když se prosadil Ladislav Lebeda. To na druhé straně mířila na brankáře Dvořáka v podání domácích hráčů jedna šance za druhou, většina však skončila těsně mimo vymezený prostor branky. Absenci zkušeného zakončovatele Březí však v sobotním utkání dokonale zastoupil František Štoural, který ve 33. minutě vyrovnal a následně, jako správný kapitán, o šest minut později otočil stav utkání ve prospěch Kozlíků. Zápas mohl skončit remízovým výsledkem 2:2, brankáře Hodonického však naštěstí zachránilo při druhé hostující šanci břevno.

Béčko Vlachova Březí se tak ve čtvrtém jarním kole dočkalo prvního tříbodového vítězství v jarní části soutěže a přetlačilo v domácím utkání Borovou Ladu poměrem 2:1.

FC Vlachovo Březí B
FCVB: Čtvrtý jarní zápas našeho béčka konečně přinesl tříbodové vítězství kluků, které bylo dle dění na hřišti, zcela zasloužené.

D. Hodonický [-] - J. Pešek [-] , L. Řezník [-] , F. Šťoural [-] , V. Kautman [-] , V. Kautman [-] , Š. Kouba [-] , P. Dejmek [-] , V. Pěsta [-] , R. Lauda [-] , R. Hůrský [-]