7

V dohrávce 19. kola si favorit z Rosic odvezl z Frýdlantu jen bod.

Hosté šli do vedení

Bojovné utkání na těžkém terénu divákům příliš šancí nenabídlo.

Jako první zahrozili po půlhodině hry rosičtí, kdy Přerovského rohový kop Polach s obtížemi vyrazil.

Ve 33. minutě utekl po pravé straně Přikryl, přihrávku na volného Přerovského ale domácí obrana zablokovala.

O minutu později už se hosté prosadili, když Selingerovu střelu vyrazil Polach k Přerovskému a ten dorazil míč do sítě – 0:1.

Ve 36. minutě poprvé zahrozili domácí, když se po autovém vhazování ocitl před Drobkem Velička, brankář Slovanu jej však vychytal.

V nastavení prvního poločasu pálil z úhlu nebezpečně Dobrovodský, jeho střela skončila těsně vedle.

Domácí urvali bod

V 62. minutě podnikli domácí po rohu rosických rychlý protiútok, na jehož konci byl další dobrý zákrok Drobka.

V 82. minutě se hosté prosadili podruhé, jejich gólovou radost po dorážce Fily ale záhy překazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

Když už se zdálo, že si rosičtí odvezou z Frýdlantu další venkovní výhru, přišla v závěru nastavení rána v podobě vyrovnávající branky Dedka – 1:1.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Martin Šrámek - trenér: Kluci podali opravdu fantastický výkon. Na to, že všichni přišli na zápas přímo z práce, tak bylo k vidění bojovné a kvalitní střetnutí. Ve druhé půli jsme si šli za vyrovnáním. Blízko gólu jsme byli po signálu ze standardky, ale Veli to bohužel pálil vedle tyče. Za tu bojovnost jsme si to vyrovnání zasloužili. Střídající hráči naši hru výborně oživili.

J. Polach [-] - J. Juříček [-] (68. A. Varadi [-] ) , B. Velička [-] , M. Hladík [-] (89. M. Milar [-] ) , V. Hajnoš [-] , Z. Staněk [-] , V. Dedek [-] , R. Šafner [-] , D. Kedroň [-] (68. D. Kulhánek [-] ) , P. Literák [-] (74. J. Svatonský [-] ) , M. Švrček [-]