--

--

Béčko Zlína doma porazilo Uherský Brod

8

Jarní počasí fotbalu konečně přálo a soutěž MSFL čekala konečně kompletní porce zápasů, tentokrát 20. kola. V jednom z utkání si v derby poradilo béčko Zlína s Uherským Brodem.

Poločas bez branek

V první půli byli lepší domácí, ale utkání pro ně nemuselo začít dobře, když se do velké šance dostal hostující Strachoň a vyběhnuvší Šiška měl plné ruce práce.

Po dobu první půle byl však podstatně vytíženější jeho protějšek Nemrava, který si musel poradit se šancemi Silného, Víti Mlýnka či Číže.

Skóre se i přes tyto šance neměnilo a do kabin se šlo za stavu 0:0.

Domácí berou tři body

V druhé půli už to bylo bez šancí hostí a domácí se nakonec branek dočkali.

Nejprve se po standardní situaci a sérii odrazů prosadil Jan Silný, když míč uklidil do sítě v 53. minutě - 1:0.

V závěru pak výhru žlutomodrých pečetil po brejku dorostenec Šimon Polášek - v 90. minutě 2:0.

Tři body tak zůstaly zaslouženě na domácím hřišti.

FC TRINITY Zlín B
Jan Jelínek - trenér: Potěšilo mě, že jsme dokázali navázat na předchozí domácí zápas, zodpovědně jsme pracovali směrem dozadu a dokázali jsme být nebezpeční i na útočné polovině. Stejně jako před čtrnácti dny jsme však nebyli schopni prosadit se ze hry, navíc jsme před přestávkou vypadli z tempa a přizpůsobili jsme se hře soupeře.

J. Šiška [-] - F. Jura [-] , P. Kulíšek [-] , J. Silný [-] (89. P. Hönig [-] ) , Š. Polášek [-] , F. Němeček [-] , A. Číž [-] , M. Mlýnek [-] (82. M. Švach [-] ) , V. Mlýnek [-] (89. M. Hartman [-] ) , D. Trtek [-] (62. R. Ovesný [-] ) , A. Bužek [-]