--

--

Poslední Vítkovice sahaly po bodu

8

Poslední březnový víkend přinesl zápasy už 21. kola MSFL a v jednom ze zápasů se utkaly poslední Vítkovice s béčkem Slovácka a málem favorita obraly o body.

1:1 do poločasu

Hosté byli i přes rozpačité jarní výsledky v utkání favoritem a do utkání také vstoupili lépe.

Už ve 12. minutě to byl hostující Yohanna, který rozvlnil síť za domácím Košickým a hosté vedli 0:1.

Domácí se však hostům v průběhu poločasu herně vyrovnali a nakonec se to propsalo i do skóre.

Těsně před odchodem do kabin vyrovnal domácí Richtár na 1:1 - ve 45. minutě.

Čtyři branky v druhé půli

Fanoušci se ve druhé půli dočkali zajímavé zápletky a hlavně čtyř branek.

Favorita poslal do vedení v 68. minutě Kratochvíla - 1:2.

Hned sedm minut poté vyrovnal domácí Vrbka - 2:2.

Vítkovice až do 87. minuty sahaly po bodu, ale nakonec si musely nechat zajít chuť.

Hosty poslal do vedení v 87. minutě Šlechta a skóre na konečných 2:4 uzavřel v nastaveném čase Mitrevski.

1. FC Slovácko B
Darko Šuškavčevič - asistent trenéra: Jsme rádi, že jsme vyhráli, protože se hraje na výsledky a góly, kterých jsme dneska dali víc než soupeř, ale někteří hráči by se měli rychle probrat, protože brzy přijdou lepší mančafty, a když se budeme takto prezentovat, budeme mít problémy.