--

--

Znojmo vyhrálo na půdě Hranic

7

Druhý květnový víkend byl ve znamení zápasů 28. kola MSFL. Jak si vedlo Znojmo na hřišti Hranic?

Hosté šli do vedení

Téměř 400 diváků sledovalo v pátek od 19:00 utkání, které začali domácí aktivněji.

Hosté ale zničeho nic dali zhruba po čtvrthodině nakonec vítězný gól. Po samostatné akci se prosadil DAVID LEDECKÝ - 0:1.

Domácí tým byl v tu dobu lepší, ale přesto prohrával.

Ještě před koncem poločasu šel hostující Marko Kilibarda ve 40.minutě po přihrávce Davida Ledeckého sám na gólmana Tomečka, ale branku nedal.

Hosté berou tři body

Co se nepovedlo hostům před poločasem, to se povedlo po něm.

V 67.minutě. MARKO KILIBARDA se po akci tentokráte Ismaela Stephana Outtary Daa prosadil a přidal šestou branku v sezoně - 0:2.

A hned o 4 minuty později si k asistenci na druhý gól přidal branku právě zmińovaný ISMAEL STEPHANE OUTTARA DAO - a uzavřel na konečných 0:3.

SK Hranice
Roman Matějka - trenér: Fotbal se hraje na góly, ne na krásu. My nezvládneme situaci dva až tři na jednoho. To jen smutně pokrčíte rameny. Navíc nám i došly síly po náročném programu.