--

--

Kroměříž drží první příčku

6

Anglický týden a vložené 34. kolo MSFL přineslo zápas mezi Uherským Brodem a Kroměříží.

Vše podstatné v první půli

Hosté začali velmi dobře a už ve 3.minutě se ujali vedení. Po obléhání domácí branky a odvráceném rohu nastřelil Cupák prudký míč zpět do vápna, kde se po odrazu rychle zorientoval Chwaszcz a pohotově dorazil do sítě - 0:1.

Ve 12.minutě přišla velká hrubka v obraně hostí, když nepodařenou malou domů ukořistil Lorenc a podél vyběhnutého Dostála vyrovnal - 1:1.

Hosté dál hráli svou kombinační hru a ve 24.minutě nastřelili tyč.

Ve 35.minutě vrátil Kroměříži vedení nejlepší střelec Chwaszcz. Houserovo zakončení zblízka stačil brankář Nemrava ještě vyrazit, ale na důraznou dorážku Chwaszcze už nestačil - 1:2

A když se brankou do šatny hlavičkou v pádu prosadil Goncalves byl rozdíl ve skóre už dvoubrankový - 1:3.

Hosté berou tři body

Ve druhé půli hosté kontrolovali hru a svůj náskok mohli ještě navýšit.

Nejprve nastřelili již podruhé v zápase tyč domácí brány a v několika šancích podržel výbornými zákroky domácí brankář Nemrava.

Oba týmy mají po utkání opačné starosti - hosté s postupem a domácí s touhou zachránit soutěž.

SK Hanácká Slavia Kroměříž
Bronislav Červenka - trenér: S výsledkem jsem spokojený, hra nebyla úplně podle mých představ. Věděli jsme ale, že nás v Brodě čeká těžký zápas, specifické prostředí. Domácí hrají o všechno a my v prvním poločase působili unaveným dojmem. Přesto jsme dali tři branky a utkání po změně stran měli pod kontrolou. Klidně jsme nakonec mohli zvítězit ještě větším rozdílem.