16.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

Rezerva Táborska se s krajským přeborem rozloučila vítězně

67. M. Blažek - 40. J. Alozie , 60. D. Šuba (vl.)
14

Už v pátek došlo na duel na Hluboké, kam zamířila rezerva Táborska.

Pohledné utkání pro Táborsko

Zápas, který nabídl necelé stovce fanoušků neuvěřitelnou podívanou, se rozhodoval až ve druhém dějství. Od první chvíle si oba týmy tvořily své šance, ale v prvním poločase se ujala pouze střela hostujícího Alozieho, který ve 40. minutě dostal ve vápně míč ke svým nohám a po uvolnění nedal brankáři Moudrému přízemní střelou šanci. Domácí následně ve druhém poločasu chtěli s výsledkem něco udělat a teoreticky pomýšlet na možné druhé místo, ale přesně po hodině přišla rozhodující rána. Ke smůle domácích si totiž branku na 2-0 pro Táborsko vstřelil do vlastní sítě Šuba. Za dalších sedm minut sice střídající Blažek svojí kontaktní brankou dal ještě domácím naději, ale hosté s vypětím všech sil vítězství uhájili.

Táborsko tak zvítězilo 2-1 v podzámčí a s krajem se tak loučí na čtvrtém místě.

TJ Hluboká nad Vltavou
FB Hluboká nad Vltavou: Poslední zápas sezony náš tým prohrál s rezervou Táborska 1:2. Děkujeme fanouškům v této sezóně za podporu a těšíme se na tu další!

F. Moudrý [-] - J. Krejčí [-] , M. Otepka [-] , P. Kössl [-] - D. Rottenborn [-] (60. M. Blažek [-] ) , D. Šuba [-] (71. Z. Stráský [-] ) , V. Hrachovec [-] , T. Pecka [-] , J. Rubick [-] - T. Křiváček [-] (46. P. Hájek [-] ) , K. Kadlec [-] (81. K. Havlík [-] ) -