26.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

Duel Nové Vsi a Plané nabídl šest branek

21

Bezstarostně hrané utkání přineslo hodně branek, ale i nepřesností.

SK Planá
Jan Pintér (trenér): Utkání pro nás začalo vcelku dobře, do 20. minuty jsme si připravili 4 brankové příležitosti. Bohužel opět jsme selhali v koncovce a dali z toho jeden gól. Pak jsme trošku vypadli z tempa a domácí utkání otočili. Do kabin jsme šli za nepříznivého stavu. Během druhé půle jsme dokázali utkání otočit a měli dalších několik příležitostí, kdy jsme mohli vítězství potvrdit. Bohužel jsme opět soupeři nabídli gól po našich dvou šílených chybách a tak utkání skončilo 3:3. Hrálo se takové bezstarostné utkání s obrovským množství nepřesností na obou stranách, oběma týmům už šlo pouze o lepší postavení v tabulce. My můžeme litovat několika neproměněných příležitostí, kdy jsme na to prostě opět dojeli, což je strašná škoda. Za nás se dvakrát trefil Peťa Pajerský, za domácí Zbyňa Holý a tak bych je asi oba za své týmy zvolil hráči utkání.