17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Zlatá Koruna nadělovala

23

Lídr ze Zlaté Koruny přivítal doma Frymburk a byl jasným favoritem. To se potvrdilo a Frymburk si odváží příděl dvanácti branek!

Zápas začal předpokládaným tlakem domácích a v šesté minutě poslal Zlatou Korunu do vedení František Persán. Za dvě minuty bylo po zápase. Nejdříve proměnil penaltu Jakub Zajíc a hend po rozehrávce dal už na 3:0 Jan Šebelka. To běžela teprve osmá minuta zápasu. Za nedlouho dostala Zlatá Koruna opět výhodu pokutového kopu a zkušený Marek Kroneisl se nemýlil. Marek Kroneisl si připsal o pět minut později svou další branku a do poločasu se ještě trefil Jan Šebelka a Jakub Zajíc. Zlatá Koruna vedle v poločase 7:0 a s hosty to vypadalo hodně zle.

Druhý poločas domácí tým trochu ubral. Přesto se trefil dvakrát Dominik Fuciman. A po jedné brance dal Martin Štěpánek, Lukáš Matúš a Jan Sláma

Zlatá Koruna tak vyhrála 12:0. Tabulku s přehledem vede a další kolo ji čeká venku Boršov. Frymburk se dostává do velkých problémů a další kolo potřebuje zabrat. Čeká ho doma rezerva Kaplice.