19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

Zlatá Koruna nedala soupeři šanci

6. J. Wagner , 21. M. Kroupa , 37. J. Šebelka , 39. L. Konečný , 42. J. Šebelka (p.) , 47. L. Konečný , 86. M. Kalista - 58. T. Maxa (p.)
20

Jansý lidr soutěže přivítal Ledenice a svou dominanci v soutěži opět potvrdil.

Už od začátku bylo jasné kdo bude na hřišti pánem. Domácí tým dobře kombinoval a po šesti minutách šel do vedení brankou Jakuba Wágnera. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a Michal Kroupa zvýšil po jednadvaceti minutách na 2:0. Do konce poločasu bylo jasno. Dvakrát se prosadil Jan Šebelka a jednou Lukáš Konečný. V poločase tak vedl lídr už 5:0.

Po nástupu z kabin se opět trefil Lukáš Konečný. Ledenice nakonec zaznamenaly čestnou branku, když se trefil Tomáš Maxa z penalty. Poslední slovo měl domácí Miloš Kalista, který pečetil na 7:1. Další jasná výhra Zlaté Koruny jen podtrhla její dominanci v této soutěži.