22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Zlatá Koruna opět nadělovala

22

Jasný lídr soutěže přivítal doma rezervu Trhových Svinů. Domácí tým potvrdil svou dominanci v soutěži.

Od začátku existoval an hřišti jen jeden tým a to ten domácí. V osmé minutě se trefil Jan Šebelka a dvě minuty později Lukáš Konečný. To hosty zlomilo a následoval uragán domácích šancí. Ještě do poločasu se trefil Lukáš Matůš, Jan Šebelka, Lukáš Konečný, František Persán a Matěj Král. Poločas tak byl 7:0 a s hosty to vypadalo všelijak, jen ne dobře.

Na začátku druhého poločasu se trefil Lukáš Konečný a zaznamenal tak hattrick. Domácí trochu ubral. Přes to po brankách Matěje Krále a Dominika Fucimana odjíždí rezerva Trhových Svin s desítkou na kontě.

Pět kol před koncem vede Zlatá Koruna soutěž o deset bodů a jen naprostý kolaps jí připraví o první místo.