22.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Týniště rozhodlo o své výhře až v závěru

16. D. Zdržálek (p.) , 40. D. Navrátil - 10. M. Kadavý , 71. T. Voda , 90. T. Kos
6

Týniště se na výhře ve Vrchlabí nadřelo. Hosty sice poslal do vedení přesnou hlavou Kadavý, ale domácí díky gólům Zdržálka a Navrátila strhli do poločasu vedení na svou stranu. Týniště do druhé půle vstoupilo aktivněji a Tomáš Voda v 71. minutě srovnal na 2:2. Už to vypadalo, že zápas půjde do penalt, když v samotném závěru z rychlého protiútoku dokonal obrat Tomáš Kos.

FC Vrchlabí
Jiří Čapek, vedoucí mužstva: V úvodu utkání jsme opět nedokázali ubránit standardní situaci, následně ale hráči výrazně zlepšili herní projev a tah na branku, což přineslo nejdříve vyrovnání stavu a následně i vedení. Bohužel v druhé půli, kdy jsme začali pomýšlet na bodový zisk nás soupeř potrestal opět za nedůraz při standardní situaci a v úplném závěru i z rychlého protiútoku. Pro nás krutý výsledek. Ještě chci poděkovat vedení týmu hostí za jejich vstřícnost, když souhlasili s odehráním zápasu na hřišti UMT!č

SK Týniště nad Orlicí
Jan Winkler, vedoucí mužstva: Vstup do utkání se nám vydařil, ale zbytek prvního poločasu jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Domácí byli dravější, z pokutového kopu a nedůslednosti v naší obraně šli do vedení. Po nepovedeném první půli jsme ve druhé začali více šlapat a začalo se nám více dařit. Když už to vypadalo na remízu a penalty, tak jsme udeřili. Třetí branka na konci nám zajistila další 3 důležité body a návrat sebevědomí.