25.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2022-2023

Vávrovice daly Budišovu jedenáct branek

9

Vávrovice už do hodiny vedly o deset branek. Pak přidaly ještě jednu.

Vávrovice vedly o čtyři branky

Vávrovice netradičně přivítaly družstvo z Budišova. Hned od začátku diktovala tempo hry domácí družina, která postupně nasázela jedenáct branek. Už v první minutě zatřásl po centru Schoppika hlavou Mrusek. V osmé minutě pak po nahrávce Jakuba Lichovníka nastřelil brankáře Maláka Štencel. Budišov načal po čtvrthodině hry po dlouhémk pasu Šenka nechytatelnou hlavičkou Jan Lichovník, který jeho centr prodloužil k tyči – 1:0. Za deset minut obstřelil brankáře Maláka Mrusek, který na něj postupoval ze strany – 2:0. Ve 33. minutě doklepl centr Jakuba Lichovníka ze strany do brány z blízka nekompromisně Martin Klein – 3:0. Sedm minut před přestávkou zakončil Mrusek akci Leváka střelou k tyči – 4:0.

Vávrovice skóre navýšily

Hned po přestávce umístil míč do prázdné branky po chybě brankáře Maláka a stopera Jakub Lichovník, který uklízel balon do prázdné branky – 5:0 Další branku vsítil po přesné nahrávce Václava Pchálka efektně patičkou střídající Chryczyk – 6:0. Za minutu nadvakrát pokořil Maláka po přihrávce Leváka Chryczyk – 7:0. Čistý hattrick dokončil po přiťuknutí Jana Pchálka Chryczyk během pěti minut – 8:0. Devátou branku vsítil nekompromisně tvrdou střelou Jakub Lichovník – 9:0. Po hodině hry střelou z dvaceti metrů nedal brankář šanci Štencel – 10:0. V 66. minutě dostal pěkný balon Vojtěch Lagan, ale nastřelil pouze břevno hostující branky V závěru zápasu pak dal svůj první gól za muže dorostenec Vojtěch Lagan – 11:0.

Vávrovice jedou příští kolo do Litultovic. Budišov bude hostit Dolní Životice.

FK NOVA Vávrovice
Tomáš Matoušek (trenér): Zápas nám nadmíru vyšel. Na co jsme šáhli, to nám tam spadlo. Zaslouženě jsme vyhráli.

TJ Spartak Budišov nad Budišovkou B
Miroslav Týn (trenér): Blahopřejeme Vávrovicím k výhře. Jejich agresivní styl hry nám dělal velký problém. Nektěří naši hráči by se nad sebou měli zamyslet, protože to byla z jejich strany katastrofa, co předvedli. S takovým výkonem budeme i v trojce dostávat těžce na prdel.

O. Tesař [-] - M. Schoppik [-] , D. Klein [-] , O. Levák [-] , T. Šenk [-] - J. Lichovník [-] , M. Klein [-] , V. Pchálek [-] , T. Štencel [-] - F. Mrusek [-] , J. Lichovník [-]

M. Malák [-] - F. Honeš [-] , E. Machala [-] , Č. Veselka [-] , S. Haluška [-] , D. Anděl [-] , D. Indrák [-] , D. Huťa [-] , D. Sivák [-] , Z. Ondrušík [-] , K. Kašpárek [-]

Hráči zápasu: O. Tesař , J. Chryczyk - M. Malák , D. Indrák .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: RUČKA Jakub - VINCKER Tomáš, HALÁTEK Ondřej (N).