--

--

--

11

Nenavázali na středeční pohárový triumf ligového týmu, v Uničově těsně prohráli. Fotbalisté Zlína B i přes sympatický výkon po dvou slepených gólech Komendy a Hausknechta padli na Hané 1:2 a v tabulce MSFL klesli na jedenácté místo. Hostům trefa Bobčíka na body nestačila.

Nuda nuda, šeď šeď

Zlín do utkání nastoupil bez svého trenéra, který se hlásil u reprezentace U18. Zlíňané byli od začátku aktivní, v úvodní části hrozili víc. Ševci sice udeřili ve 32. minutě, ale trefa obránce Jury po standardní situaci neplatila kvůli ofsajdu. Uničov v první půli také párkrát zahrozil, ale střelu Kamase zblokovala obrana a hlavičku Hausknechta chytil Slezák.

Třígólový poločas

Domácí o přestávce změnili rozestavení, hráli na tři obránce, což soupeře zaskočilo. Zlíňané inkasovali až v 57. minutě, kdy se po centru Vybírala hlavou prosadil kapitán Komenda. Vzápětí se parádně z hranice šestnáctky trefil Hausknecht a bylo to 2:0. Úplně hotovo však nebylo. „Taky jsme změnili rozestavení, vrátili se zpátky do hry a dali Bobčíkem kontaktní branku," líčí hostující trenér. Zlínský forvard využil chybné rozehrávky soupeře na vlastní polovině, zbavil se obránce a přízemní ranou z šestnácti metrů snížil na 2:1. Mladí ševci nakonec mohli urvat bod, ale Hartmann po Ovesného akci míč do sítě nedostal, když jeden z uničovských beků odklidil balon těsně před lajnou do bezpečí.

FC TRINITY Zlín B
Trenér Hubáček: „Je to škoda. V závěru jsme sahali po bodu, který jsme si za výkon v prvním poločase zasloužili. Nebylo to od nás vůbec špatné, kluci těžké utkání odmakali. Bohužel zase zvítězila zkušenost, nadstandardní hráči soupeře,"