--

Penalta, přímý kop a žluté karty

57. V. Kolaska - 53. J. Ambrozek (p.)
6

Ve 12. kole přivítal doma Hlučín Uničov, utkání ve vyrovnaném tempu až do závěru, nabídlo až v druhém poločase více k vidění.

Tyč v závěru a poločasová remíza

Utkání bylo v celku vyrovnané oba týmy dobře bránili a nepoušteli soupeře do větších šancí. 5. minuta - centr Kania na Smékala, zakončení likviduje Kvapil. Poté 12. minuta - Kvapil znovu likviduje na brankové čáře hlavičku Smékala. Jen o chvíli později 14. minuta - Domácí brankář Murin likviduje střelu Michla. Poté se prakticky hra přelévala ze strany na stranu až přišla 44. minuta - Domácí Moučka si navedl míč na pravou nohu a trefuje boční tyč.

Vyhrocený druhý poločas a lavina žlutých karet

Druhý poločas už toho nabídl mnohem více. V 52. minutě Vybíral prošel do pokutového území, kde ho fauloval Tomšů a rozhodčí bez váhání odpískal pokutový kop. Jen o minutu později Ambrozek dostává hosty do vedení střelou k levé tyči z pokutového kopu. V 57. minutě přímý volný kop z pravé strany, Kania centroval do pokutového uzení, kde se nejlépe zorientoval Kolaska a vyrovnal na 1:1. V 59. minutě hostující Kamas měl hlavou příležitost poslat Uničov znovu do vedení ale Výborný Murin jeho pokus kryl. V 65.minutě Kvapil vyrazil nad břevno tvrdou střelu Holzera. V 69. minutě se do míče opřel zdálky Komenda, opět výborný Murin změnu skóre nedovolil. V 74. minutě opět Komenda v šanci a a opět skvělý Murin. Utkání bylo v druhé půli velmi vyhrocené a podlo zde až osm žlutých karet, po čtyřech na obou stranách, což ukázalo, že utkání doopravdy bylo remízové, což nakonec i remízou skončilo.