4.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

35

Hosté i s Jaromírem Plockem v sestavě uspěli.

FK Dolní Dvořiště
Štefan Bršťák (trenér): Nevím vlastně jak zápas ohodnotit. Fotbal se hraje na góly. A pokud nebudem proměňovat šance,nemůžeme vyhrávat. Opět zápas,kdy si vypracujeme plno šancí a nedáme ani ty největší. Vodňany se k nám dostanou 5x a daji 4 góly. I z důvodu našeho lehkomyslného bránění. Škoda,musíme se na to více zaměřit. Teď se musíme důkladně připravit na Borek.

FK Vodňany
Tomáš Vokatý (hráč): Vstup do zápasu jsme měli lepší. Podařilo se nám dvakrát skórovat a první poločas jsme chtěli v klidu dohrát s čistým štítem. Jenže domácí na nás nastoupili a kdyby to otočili na 4:2, tak bychom se nemohli divit. Naštěstí vsítili jenom jednou. Druhý poločas v horku už z naší stránky neměl takové tempo a čekali jsme, co domácí vymyslí. Nějaké šance si vypracovali, ale přesnost chyběla. Oproti tomu my z mála vytěžili maximum a vsítili jsme ještě dvakrát. Já sám jsem měl ještě 2 šance, ale zatím šteluju mířidla a doufám, že střeleckou smůlu protrhnu proti Vimperku.

M. Jirkal [-] - T. Szojka [-] , M. Urazil [-] , M. Rozhoň [-] , L. Doucha [-] (68. J. Kubík [-] ) , M. Tesař [-] , Š. Štifter [-] , V. Aibl [-] , D. Kuzma [-] , P. Micák [-] , P. Pecha [-]