5.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

9. J. Šourek , 34. J. Šourek , 74. J. Komberec (vl.) - 79. V. Kotalík
33

Kamenný Újezd tak stále čeká na první bod sezóny.

FC Znakon Sousedovice
Filip Duba (hráč): V 5. kole jsme přivítali na svém hřišti Kamenný Újezd s vidinou toho, ze už musíme plně bodovat. Předešlé zápasy jsme měli i dost smůly, tak jsme neklesali na mysli a do zápasu vstoupili naplno a s nasazením a tomu odpovídala první půle. Uz v druhé minutě jsme vstřelili branku, která ale pro ofsajd neplatila. Trochu jsme změnili rozestaveni a zásobování naše útočníky míčema za obranu, s kterou měl soupeř velké problémy. Po takových dvou akcích jsme šli v poločase do kabin s dvoubrankovým vedením. V druhé půli se hra vyrovnala a soupeř vrhl všechny síly do utoku. Vytvořil si pár střeleckých situací zpoza vápna, ale branku neohrozil. My si hlídali výsledek a po trestném kopu si hostujici obránce uklidil míč do šibenice- 3:0 . Soupeř jeste stačil korigovat jednou brankou, ale zápas už se jen dohrával. Zasloužené 3 body zůstaly doma. Teď je jen musíme potvrdit v Prachaticich.

TJ Sokol Kamenný Újezd
Martin Špát (hráč): Opět hratelný soupeř, ale opět bez bodů. Již poněkolikáté ustrašený vstup do zápasu, a než zapneme, tak máme manko. Pak se to složitě dohání. Snažíme se, bojujeme, ale chybí nám ve všech řadách nějaká nadstavba a s ní spojená kvalita. Nic nevzdáváme, sezona bude ještě dlouhá. Bodů je ve hře spousta. Stačilo uhrát alespoň jedno vítězství a ta situace v tabulce by vypadala jinak. Body ztrácejí defacto všichni, a tak jsme pořád v kontaktu.

T. Frýda [-] - O. Šimek [-] , F. Duba [-] , J. Šourek [-] , D. Marcinko [-] (80. L. Blatský [-] ) , P. Masák [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-] , D. Doležal [-] (55. M. Křiváček [-] ) , D. Petráň [-] (23. Š. Fábera [-] ) , D. Brož [-]

J. Dudák [-] - R. Soukup [-] (72. P. Petkov [-] ) , J. Musil [-] , V. Kotalík [-] , M. Rezek [-] , J. Rožboud [-] , M. Špát [-] , M. Štemberk [-] , A. Černý [-] , F. Zimek [-] , J. Komberec [-]

ŽK: 32. Š. Fábera - 55. A. Černý , 69. M. Rezek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: NOVÁK Lukáš - ONDŘEJ Adam, MAZOUR Jan.