9.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

--

--

30

V Blatné už bijí na poplach, tým se propadl až na dvanáctou příčku, v devíti zápasech vstřelil jen osm gólů.

FK Vodňany
Tomáš Vokatý (hráč): V Blatné jsme chtěli vyhrát, abychom do našeho polštáře ještě nějaké body přidali. Za výhrou jsme šli hned od začátku, kde jsme hráli týmově moc dobře. Měli jsme první poločas několik šancí, které ještě golem neskončily. O přestávce se Karel Kukla dohodl s trenérem na střídání, že až dá gól, tak půjde ze hřiště. A tak v 55. minutě skóroval krásnou střelou a pustil na hřiště Standu Štaiera. Střídání se vyvedlo a Standa zvýšil náskok na 0:2. Soupeř byl nebezpečný v protiútocích, rychlostně jsou na tom Blatenští velmi dobře a na konci zápasu také z jednoho protiútoku snížili na konečných 1:2. Až zlepšíme koncovku, budeme hrát víc v klidu. To platí hlavně pro mě, protože s mojí střeleckou formou netrefím ani vrata od stodoly (úsměv).