11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Sousedovice ve druhém poločase rozstřílely hosty z Vodňan

29

Šourek se díky brance posunul na čelo tabulky kanonýrů.

FC Znakon Sousedovice
Jan Hrach (kapitán): V dalším zápase jsme přivítali na domácí půdě Vodňany. V prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí, ale bohužel jsme gól nedali. Až ve 43. minutě našel Petráňův centr Šourka a ten hlavou dával gól. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a hlavně nedostat branku. V 52. minutě samostatný únik proměnil Hrach. O necelých 10 minut déle dával další branku Doležal, kterému předložil míč před bránu Fábera. V 67. a 73. minutě dával gól Hromíř a tak jsme měli zápas pod kontrolou. Hosté si vytvořili několik šancí, ale buď netrefili branku, nebo nás podržel brankář. Soupeř snižoval na konečných 5:1 v 86. minutě.

FK Vodňany
Tomáš Vokatý (hráč): Zaslouženě jsme prohráli. Vime, kde jsme udělali chyby a zapracujeme na tom. Jen škoda, že jsme neproměnili více gólových příležitostí. Ted' nás čekají poslední dva těžké zápasy, na které se připravíme určitě líp.

T. Holý [-] - D. Petráň [-] , D. Marcinko [-] , J. Hrach [-] , D. Brož [-] (72. L. Blatský [-] ) , Š. Fábera [-] , D. Doležal [-] (79. F. Vávra [-] ) , O. Šimek [-] , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-]