11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

Loučovice doma uspěly

16

Loučovice přivítaly doma Ledenice. Domácí tým potřeboval doma bodovat, aby se dostal do trochu bezpečnějších vod. To se mu povedlo a poskočil v tabulce na deváté místo.

Domácí tým se do hostí zakousl od první minuty a brankář Cempírek, měl co dělat, aby počáteční šance zlikvidoval. Na tečované zakončené Lukáše Schmida už neměl brankář Ledenic nárok. Domácí tým pokračoval v aktivitě a Zdeněk Chupík zařídil vedení 2:0

Do druhého poločasu vstoupil aktivně znovu domácí tým a Lukáš Schmid se trefil podruhé v zápase. Pak domácí tým vypadl z role a naopak Ledenice se dostaly do hry. Tobiáš Čouza a Lukáš Winkler snížili na 3:2. Domácí tým znovu zapnul a Jiří Peltán brzo navýšil na 4:2. Tři body pro domácí tým korunoval dvě minuty před koncem Ondřej Šeda

Domácí tým tak získává důležité tři body a dostává se do bezpečnějších vod.

Vltavan Loučovice
Lukáš Ardó (kapitán): Zápas který nám sedl, začali jsme aktivně když jsme do třetí minuty měli dvě jasné tutovky, ale dobře jsme trefovali golmana Ledenic. Šance jsme si vytvářeli a odměna přišla v deváté minutě kdy Lukáš Schmid byl na správném místě a za pomoci protihráče skoroval. Poté chytře skóroval Zdeněk Chupík a šli jsme do šatny za stavu, který je dle pana Csaplára nejhorší. Druhý poločas jsme nechtěli zaspat a dařilo se nám to, Lukáš Schmid skóroval po druhé, kdy dal jesle golmanovi. Poté jsme trošku polevili a hosté po našich chybičkách nezaváhali a zdramatizovali výsledek na 3:2. Naštěstí jsme pokračovali v dobré hře a střelili další 2 góly, které jsme si zasloužili za naší aktivitu.