11.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Za Polici opět úřadoval Camara

60. D. Camara (p.) , 63. D. Camara , 73. D. Camara - 36. M. Hofman , 72. J. Petřík
11

Pět branek viděla největší divácká kulisa, která dorazila do Police. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Rozzuzlení přišlo v 73. minutě, kdy Camara završil svůj hattrick a vystřelil Polici tři body.

Skóre zápasu otevřel parádní střelou Hofman

Do vedení se dostali hosté, když ve 36. minutě parádní střelou do šibenice překonal Vlka hostující kapitán Hofman. Další branky v první půli k vidění nebyly a do šaten tak odcházeli spokojenější hosté.

Gólové hody v druhé půli

V 60. minutě byl ve vápně faulován Moravec a hlavní rozhodčí Šiling nařídil pokutový kop. K němu se postavil Camara a střelou do horního rohu nedal Tošovskému šanci. O chvíli později se Police dostala do vedení, Franc vyvezl míč po pravé straně a centrem našel ve vápně Camaru, který zachoval klidnou hlavu a poslal Polici do vedení. Libčanům se podařilo vyrovnat v 72. minutě, kdy Petřík na přední tyči prdloužil rohový kop až za Vlkova záda. Poslední slovo však měla Police, konkrétně opět Camara, který hned vzápětí po centru Matějky z pravé strany přesnou hlavičkou završil skóre zápasu na konečných 3:2.

Spartak Police nad Metují
Karel Klimeš, předseda klubu: I přes náročný terén obě mužstva předvedla atraktivní podívanou. Nám v prvním poločase vystavily stopku ve skórování břevno, tyč a výborný Tošovský v brance hostí. Zato Libčany dokázaly po naší ztrátě krásnou střelou skórovat. Druhá půle byla z naší strany více o agresivitě, zjednodušit přechod do zakončení a díky hattricku Camary připisujeme do tabulky velmi cenné tři body. Dle mého názoru i rozhodčí snesou kladné hodnocení.

SK Libčany
František Bárta: Na hřišti favorita jsme nezklamali. Hráči na obou stranách předváděli fyzicky náročnou hru se šancemi na obou stranách. Je jen škoda, že nebyli na trávníku sami. Takové to mohlo být krásné odpoledne…

P. Vlk [-] - O. Spišák [-] (72. P. Topolnytskyi [-] ) , P. Gilian [-] , D. Camara [-] , M. Moravec [-] , I. Lehkobyt [-] , O. Havrda [-] (86. J. Klapkovský [-] ) , J. Minah [-] (54. S. Makarenko [-] ) , P. Franc [-] , M. Routek [-] , F. Kalaš [-] (54. J. Matějka [-] )