2.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Pacov zvládl utkání ve svůj prospěh

20

Ačko v sobotu 12. 8. zajíždělo na první mistrovské utkání do Okříšků. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř a i podle předzápasových sázkových kurzů jsme byli outsider.

Okříškům se nepodařil odpovědět na vstřelenou branku

Do zápasu jsme vstoupili výborně a hned ve 2. minutě jsme se mohli radoval po krásné střele Tomáše Faltýnka zpoza vápna 0:1. Soupeř se snažil odpovědět, vytvářel si tlak dlouhými balóny za obranu, ale větší množství šancí si nevytvořil. Za zmínku snad stojí jen krásná dalekonosná rána, která skončila na břevně naší branky. Do kabin se šlo za stavu 0:1.

Okříšky se nedostali za Pacovskou obranu

V 52. minutě po rohovém kopu předvedli krásnou kombinaci Štefl, Jeřábek a Kabíček, Kostroun se zavěsil do vzduchu a hlavou nasměroval míč do branky 0:2. V 66. minutě Radek Vítámvás skvěle zatlačil na soupeřovu obranu, míče se zmocnil Tomáš Jeřábek a samostatní únik s přehledem proměnil 0:3. Okříšky sice měly většinu zápasu míč na svých kopačkách, ale všechny pokusy o útok narazili na naší obranou hradbu.

Áčko tak možná lehce nečekaně veze body hned z prvního zápasu.