6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Pacov bere body Ledči

20

Áčko zajíždělo do Ledče, která v letošním ročníku soutěže odehrála několik vyrovnaných zápasů, ale získala pouze 4 body.

Po vyrovnaném úvodu zápasu udeřil ve 34. minutě jako první Pacov. Říha odcentroval z pravé strany, přetažený balón našel Štefla, ten balón vrátil před branku a Tomáš Faltýnek nadvakrát překonal brankáře domácích 0:1.

Po několika minutách druhého poločasu měla Ledeč velkou šanci na vyrovnání, ale nařízenou penaltu domácí hráč trestuhodně zahodil. V 68. minutě byl ve vápně faulován Radek Vítámvás, Martin Kostroun s penaltou naložil mnohem lépe a zvýšil na 0:2. O 4 minuty později bylo ještě lépe. Faltýnek chytrou přihrávkou našel Jeřábka, ten předložil míč před prázdnou bránu Jakubu Poduškovi a ten po minutě na hřišti zvýšil na 0:3.V 89. minutě domácí snížili ze standardní situace, ale více už se v zápase nestalo a tak z Ledče nad Sázavou vezeme 3. body.

Zdroj: TJ Slavoj Pacov