Polná doma uhrála tři body

17. M. Jirka , 28. A. Brukner , 48. L. Čaloud , 82. L. Čaloud , 88. M. Jirka - 22. L. Liška (p.) , 72. D. Bajer
25

Hosté drželi naději na bodový zisk, ale v závěrečných deseti minutách domácí vstřelili dvě branky a své vítězství tím potvrdili.

Domácí po půli vedli

První zápas sezóny se domácí Slavoj pod novým trenérem představil na domácím hřišti proti Křižanovu, který minulý ročník skončil na solidním 5. místě. Zápas měl dobré tempo a hrál se důrazný fotbal, kdy Slavoj se ujal vedení v 17. minutě Matějem Jirkou - 1:0. Hostům se podařilo vyrovnat ve 22. minutě z pokutového kopu, kdy fauloval polenský brankář Pavel Mezera za žlutou kartu - 1:1. Chvíli potom se ale povedlo vrátit vedení na polenskou stranu, a to ve 28. minutě Adamem Bruknerem - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas Slavoj hned ve 48. minutě navýšil skóre na 3:1 Liborem Čaloudem. Hostům se podařilo zápas v 72. minutě ještě zdramatizovat, ale konečné slovo měli střelci Slavoje a zápas tak zaslouženě vyhráli jednoznačně 5:2.