2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

4. V. Koukal , 12. F. Boháček , 43. D. Toman (p.) , 89. A. Neuman - 33. J. Uher
32

Domácí byli celý zápas lepším celkem a vyjádřili to i gólově.

Domácí po půli vedli

Hrálo se na krásně připraveném hřišti a hned od první minuty si oba týmy vyměnili balóny za obranu. Ve 3. minutě otevřal skóre Koukal, který se trefil hlavou po rohovém kopu - 1:0. V 11. minutě po rychle dlouhém hozeném autu A. Neumanem Koukal přiťukl míč Boháčkovi který šel sám na gólmana, obešel ho a bylo to 2:0. (Klička a gol do prazdne) 2:0. Ve 33. minutě zahrával Bukáček přímý kop ze strany a přesným centrem našel ve vápně Uhera - 2:1 Poté se spíše hrálo ve středu pole. Ve 44. minutě byl faulovaný Kouka a Toman tvrdou ránou k tyči pokutový kop proměnil - 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas se více méně nic nedělo. Hosté hráli nakopávali míče za domácí beky, ale trápila je finální přihrávka. V 70. minutě pěkná střela domácí jen těsně minula Koukovu bránu. V 80. minutě zahrávali hosté z dobré vzdálenosti za vápnem přímý kop Bukáčkem, ale šanci nevyužili. V 85. minutě přišla největší šance hostů, ale Matrinčič Lopátařovu bombu do šibenice vytěsnil. V 89. minutě utekl Aleš Neuman a Kourkovi mezi nohy pojistil vedení - 4:1.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): V Bohdalově se nám dlouhodobě nedaří a ani tentokrát se nám nepovedlo odvést tři body. Začátek zápasu jsme vůbec nezachytili, když jsme dostali rychlý gól z rohu a navíc po pár minutách platilo staré dobré nedáš - dostaneš. Z naší vyložené šance měli domácí brejk, který zkušeně proměnili. Celkově jsme v zápase drželi míč více na kopačkách a měli více ze hry než domácí, ale naše finální fáze, tím myslím především neproměňování vyložených šancí, nás opět stálo body. Myslím, že minimálně bod jsme si za předvedenou hru zasloužili, ale hraje se na góly a těch vstřelili domácí více.