10.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Vladislav rozebrala Velký Beranov

28

V souboji celků z vršku tabulky se radovali domácí.

Domácí po půli vedli

Domácí do utkání vstoupili velice aktivně, když hned v první minutě orazítkoval Vyletěl tyč. O chvíli později aktivní Vyletěl předložil míč před prázdnou branku Nováčkovi a ten neměl problém se vstřelením branky - 1:0. Po obdržené brance se hosté dostali do utkání a svoji snahu přetavili ve vyrovnání Kittlera z přímého kopu a nešťastné teči brankáře do své branky - 1:1. Po vyrovnání hrála obě mužstva pohledný kombinační fotbal, bohužel bez větších šancí. V závěru poločasu udeřil po rohovém kopu hlavou domácí Orálek a tím stanovil poločasové skóre - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase se hrál opět atraktivní běhavý fotbal, bohužel se střeleckou nepřesností. To vše utnul opět domácí Vyletěl, který předložil míč opět před prázdnou branku Krátkému a ten pohodlně udeřil - 3:1. Konečný stav po rohovém kopu stanovil Chalupa, po této brance se utkání již pouze dohrávalo - 4:1.

TJ Vladislav
Aleš Martének (vedoucí): Utkání sneslo velice slušné parametry dané soutěže, obě mužstva se snažili hrát aktivně fotbal. Podařilo se nám proměnit svoje šance, což bylo rozhodující.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): První půle byla celkem vyrovnaná a na obou stranách padly šťastné branky. Ve druhé půli byli domácí lepší, drželi míč a dostávali se do šancí, kdežto my jsme v útoku nepodrželi balón a mezihra se téměř vytratila. Po dvou nezdarech venku máme doma co napravovat.

P. Otruba [-] - J. Martinovský [-] , J. Orálek [-] , M. Chalupa [-] - F. Macek [-] (82. M. Tůma [-] ) , M. Hort [-] (73. V. Paločko [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , M. Nevoral [-] - O. Krátký [-] (79. P. Petz [-] ) , P. Vyletěl [-] (82. K. Čihal [-] )

P. Procházka [-] - K. Eliáš [-] , D. Sommer [-] (67. J. Schmied [-] ) , R. Kittler [-] , J. Pokorný [-] , E. Wendl [-] , R. Jonáš [-] , R. Ganzwohl [-] , M. Vaníček [-] (67. J. Švoma [-] ) , V. Weselý [-] , P. Kittler [-] (78. Š. Trnka [-] )

ŽK: 62. F. Macek , 64. P. Vyletěl - 32. D. Sommer , 34. E. Wendl , 88. R. Kittler .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ZSIHOVICS Tomáš - CIRHAN Miloš, KUBEŠ Petr.