13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Polná doma ztratila všechny body

21

Béčko Polné v prvním poločase vstřelilo branku z penalty, ale to proti rozjetým Moravským Budějovicím na body nestačilo.

Domácí po půli vedli

Hosté po přestávce otočili

SK Moravské Budějovice
Libor Stehlík (vedoucí): Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání, a to se potvrdilo. V prvním poločase jsme si vytvořili spousty šancí, ale vše končilo vysoko nad a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí, když proměnili pokutový kop. Do druhého poločasu jsme šli s jediným cílem, a to pokračovat stále aktivně dopředu, a to přineslo své ovoce. Utkání jsme otočili a zaslouženě si odvážíme si plný počet domů.