13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

38. M. Kourek (vl.) , 50. M. Nevoral , 65. P. Petz , 78. P. Vyletěl , 87. P. Vyletěl
22

Derby jasně vyznělo pro hosty, kteří domácí tým zostudili pěti brankami.

Hosté po půli vedli

Utkání začalo opatrně a prvních dvacet minut to bylo spíše oťukávání. Jako první zahrozili hosté, když se po střele dostal k dorážce jeden z hostujících hráčů, ale nedokázal z malého vápna trefit prostor branky. Domácí si také vypracovali slibnou šanci, když se po levé straně dostal k zakončení Skrobikowski, ale svůj pokus nedokázal procpat za záda brankáře hostí. Domácí museli v první půli vynuceně střídat, když se zranil Kolman, kterého nahradil Rambousek. S postupem času se hosté dostávali více do hry a byli lepším týmem. Vše vyvrcholilo sérií rohů hostů, ze kterého otevřeli skóre utkání i za přispění brankáře Kourka, který si nešťastně srazil míč do branky - 0:1.

Hosté si vedení pohlídali

Druhá půle už byla víceméně v režii hostů. Za stavu 0:2 měl ještě velkou šanci domácí Čermák, kdy mohl vrátit domácí do utkání, ale osamocený ve vápně nedokázal usměrnit hlavičku mezi tři tyče. Poté už hosté postupně navyšovali skóre utkání a domácí už téměř k ničemu nepustili. Vladislav si tak odvezla zasloužené tři body.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (vedoucí): Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání, ale bohužel se nám dnes nedařilo téměř nic. Jak už skóre napovídá, tak hosté si body odvezli zaslouženě.

TJ Vladislav
Aleš Martének (asistent trenéra): Po delší době jsme vstřelili vyšší počet branek a netrápili se v koncovce.

M. Kourek [-] - L. Lopatář [-] (75. J. Pacal [-] ) , J. Kolman [-] (21. J. Rambousek [-] ) , J. Uher [-] , M. Musil [-] , L. Drapák [-] , M. Bukáček [-] , J. Skrobikowski [-] , P. Čermák [-] , L. Vaníček [-] , F. Dvořák [-]

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] , J. Martinovský [-] - M. Nevoral [-] (75. D. Svoboda [-] ) , J. Orálek [-] (60. F. Macek [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , J. Hrůza [-] (75. M. Hort [-] ) - P. Petz [-] (67. P. Vyletěl [-] ) , O. Krátký [-] (60. J. Slíva [-] )

ŽK: 57. L. Drapák , 77. P. Čermák - 62. J. Martinovský .
Počet diváků: 89. Rozhodčí: ZAMASTIL Ondřej - JAHODA Jaroslav, SUCHÁNEK Miroslav.