13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Stará Říše nestačila na Bohdalov

23

Hosté vedli, ale Bohdalov během deseti minut skóre otočil a má tři body.

Hosté po půli vedli

V Bohdalově se hrálo od úvodní minuty bojovné utkání, kdy si oba týmy vytvářely náznaky šancí. Domaci hrozili zejména ze standardních situacích, další náznaky šancí likvidoval včasnými výběhy gólman Tomek. Hosté se ve 27. minutě ujali vedení, kdy precizní přihrávku Pokorného proměnil Pinc - 0:1. V další šanci hostů selhal Drovalov.

Domácí po přestávce otočili

Do druhé půlky domácí vlétli a v 50. minutě vyrovnaly po krásné akci, kdy doslova rozebraly obranu hostů - 1:1. V 59. minutě využili domácí hrubé chyby obrany hostí a ujaly se vedení - 2:1. Ihned po rozehrávce se hosté dopustilyidalší hrubé chyby, kterou domácí opět využili - 3:1. Poté hosté zmáčkli domácí , ale šance Pince a jeho nádherné nůžky gólem jen těsně neskončily. Domácí si najednou nevěděli rady a jen zakopávali balony. V další šanci opět selhal Pinc. Střela Pekárka postrádala přesnost. V 80. minutě podnikli domácí rychlý brejk a upravili na konečných 4:1. Zbytek utkání se v klidu dohrál.