13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Nedvědice si poradila s Rudíkovem

23

Zajímavý zápas vyzněl lépe pro domácí, kteří vstřelili v každém poločase po jedné brance.

Domácí po půli vedli

Na těžkém terénu se iniciativy ujala domácí Nedvědice a jejich úvodní tlak vyústil po výborném souboji domácího Pachlopníka v branku Šimona Kroupy, který střelou z vápna o tyčku uklidil míč do brány - 1:0. Domácí byli stále aktivnější a tvořili si šance, bohužel většinou finální pasáž akce skončila na nepřesné přihravce, nebo střele. Hosté se dostávali do šancí sporadicky a za první poločas si vytvořili pouze pár šancí ze standardních situací. Největší problém domácí obraně dělala dvojice útočníků hostí, kteří sváděli s domácími mnoho fyzických soubojů. Domácí ani hosté už do poločasu branku nepřidali a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém poločasu se hosté lehce osmělili, ale domácí byli stále aktivnější a více na míči. V 60. minutě své solo nezakončil rychlonohý domácí Vašíček, když svoji dorážku z malého vápna poslal na hřiště nedaleko vzdáleného Ujčova. Další pokusy domácích po slabých střelách posbíral brankář hostí. Hřebíček do rakve přidal po krásné akci po kraji Pachlopník, který dostal předložený míč na zlatém podnose od Škutchana - 2:0. Hosté se dostali do šance, kdy záložník přihrál z kraje míč pod sebe a útočník na hranici penalty střelou našel pouze domácí stopera Trdého, který míč zblokoval na roh. Posledních 15 minut zápasu se už spíš dohrávalo, hosté se ujali více míče, ale šance končila na vápně domácích. Poslední akci a zárověň největší příležitost ke skorování hostí měli v poslední minutě, kdy ale domácí brankář Hanáček vytáhl výborný reflex a udržel doma čisté konto.

SK Pernštejn Nedvědice
Pavel Vejrosta (vedoucí): Bojovné utkání proti velmi houževnatému soupeři jsme zvládli, i když ve většině podzimních utkání kluci předvedli lepší hru než dnes. O to více si však dnešního výsledku považujeme a s pokorou vzhlížíme k poslednímu podzimnímu utkání. Čeká nás další těžké utkání, tentokrát v Počítkách. Z hráčů bych rád vyzdvihl hru Ládi Trdého na stoperu. Po celý podzim předvádí spolehlivé výkony a dnes opět ukázal, jak je pro naše družstvo platný.

P. Hanáček [-] - M. Pachlopník [-] (89. J. Humpola [-] ) , Š. Kroupa [-] , L. Jirásek [-] , F. Škutchan [-] , T. Christian [-] , M. Vašíček [-] , V. Haviger [-] (87. P. Šibor [-] ) , V. Štefka [-] (64. D. Nedoma [-] ) , L. Trdý [-] , J. Sytař [-]