3.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Dub zdemoloval Lažiště

12. P. Friš , 29. P. Friš , 35. J. Tesař , 56. P. Friš , 62. P. Friš , 72. P. Friš , 78. J. Tesař
15

Třetí kolo okresní soutěže na Prachaticku nabídlo souboj o dosavadní první místo, mezi neporaženým Dubem a Lažištěmi.

Nečekaný vítěz?

Domácí, i s Lubošem Peckou v sestavě, nastoupili do utkání odhodlaně, ale vytvářeli velké chyby. Jednu takovou už po dvanácti minutách hry potrestal snajpr Pavel Friš, který předznamenal krutý zápas pro domácí. Do poločasu dokázali hosté ještě dvakrát udeřit, když nejprve po půl hodině hry mířil podruhé v zápase přesně Pavel Friš a za dalších šest minut na něj navázal středopolař Jaroslav Tesař, který svojí brankou stanovil poločasové skóre.

Domácí se snažili dále hrát svojí hru, ale někdy až zbytečná kombinace otevírala vrátka Pavlu Frišovi, který v 56. minutě završil hattrick a pátou branku hostí vstřelil za dalších šest minut. Dvě slepené branky domácí definitivně skolily a zápas se již dohrával a další branky Friše s Tesařem znamenali pouze upravení konečného skóre na vysoké vítězství 7-0 pro  Dub, který tedy jako jediný po třech kolech zůstává stoprocentní.