3.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

17. M. Jílek , 30. M. Jílek , 37. M. Turek , 41. R. Žurek , 48. R. Žurek , 60. R. Landgráf (p.) , 62. R. Žurek , 65. R. Žurek , 68. M. Turek , 72. M. Turek , 87. J. Kureš
15

Zbytiny měly po dvou kolech nula bodů a v neděli je čekal v duelu další těžký sok, tentokrát ze Strunkoivc.

Jednoznačný zápas

Domácí rezerva minulé kolo vyloupila Horní Vltavici poměrem 11-1 a po první čtvrt hodině začala doslova masakr domácích. V 17. minutě započal gólovou smršť svým únikem Michal Jílek, který přesně po půl hodině hry přidal i druhou branku, když využil přihrávku Žurka. Hosté se nezmohli na pořádnou šanci a za dalších sedm minut dokonce prohrávali už o tři branky. Roman Žurek, který se rozhodl vypomoci z A týmu, našel zpětnou přihrávkou Miroslava Turka a hrající trenér svojí ranou pod břevno nedal hostující brankáři šanci. Zbytinský Socha navíc do poločasu kapituloval ještě po čtvrté, když skvěle hrající Roman Žurek využil dalšího pasu za obranu hostí.

Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první a po třech minutách hry zvýšil už na 5-0 opět Roman Žurek, který si narazil se spoluhráčem z útoku Miroslavem Turkem. Hosté definitivně vzdali jakékoliv snahy a domácí si prakticky dělali co chtěli. Přesně po hodině hry se prosadil z pokutového kopu Richard Landgráf, který započal další gólové hody, ve kterých se během dvanácti minut prosadil dvakrát jak Roman Žurek, tak i Miroslav Turek. Hrozivé skóre nakonec zakončil jedenáctou brankou v závěru utkání Jiří Kureš a Strunkovice tak mají další tři body, opět za velmi přesvědčivé vítězství, tentokrát poměrem 11-0.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek - trenér: Opět jsme během týdne počítali jen absence. Už se to stává takovým zvykem. Zápas sám o sobě byl v naší režii. Soupeř několikrát zazlobil, ale jinak jsme měli zápas pevně v rukou a zaslouženě vyhráli.

A. Kašpar [-] - M. Turek [-] , J. Šulc [-] , P. Mottl [-] , R. Landgráf [-] , R. Žurek [-] , O. Jílek [-] , S. Pelech [-] , R. Žurek [-] , M. Kašpar [-] , M. Jílek [-]