6.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Lažiště přišlo o dvoubrankový náskok s Borovou Ladou

45. M. Zelený (p.) , 65. J. Hodina - 74. D. Demeter , 78. P. Bajčík
13

Z posledních třech duelů získalo Lažiště pouze bod a zastavit výsledkovou mizérii měl pomoct měl přinést zápas s Borovou Ladou, která v minulém kola porazila Zbytiny.

Prohospodařené vedení

Na branku fanoušci čekali až do závěru prvního poločasu, kdy arbitr zápasu Miroslav Harvalík nařídil pokutový kop pro domácí, který dokázal proměnit Marcel Zelený. Inkasovaná branka na konci poločasu nabila baterky domácím a začátek druhého poločasu patřil jejich režii. Tlak navíc vyvrcholil pět minut po hodině hry, kdy zvýšil náskok na rozdíl dvou branek Jakub Hodina. Kdo už viděl jasné tříbodové vítězství domácích, musel si po sedmdesáté minutě trhat vlasy. V 74. minutě nejprve přidal kontaktní branku Daniel Demeter a o čtyři minuty později vyrovnal Petr Bajčík. Borová Lada vstala z mrtvých a dokázala nakonec vybojovat bod za remízu 2-2.

FK Lažiště
O. Vašura [-] - M. Vašura [-] , M. Zelený [-] , L. Pecka [-] , J. Matulka [-] , P. Ostádal [-] , S. Falář [-] , L. Městka [-] , Z. Král [-] , J. Hodina [-] , M. Stupár [-]

TJ Hraničář Borová Lada
J. Miko [-] - J. Haspra [-] , P. Bajčík [-] , D. Demeter [-] , R. Kliment [-] , R. Kudýn [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , A. Nahodil [-] , S. Mach [-] , A. Střelický [-]

Hráči zápasu: P. Bajčík .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - MIKEŠ Petr (N), MIKO Ladislav (N).