6.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Zbytiny jsou stále bez bodu! Svatá Maří nadělovala ve druhé půli

16. M. Balica - 29. M. Zlomek (vl.) , 58. S. Trojan , 76. F. Topka , 90. F. Potůček
13

Zbytiny nezažívají povedený ročník a po pěti kolech měli hráči okolo kapitána Pavla Lebedy na kontě nula bodů. Tento fakt chtěli domácí zlomit proti Svaté Maří.

Druhá půle rozhodla

Hosté začali cestu za prvními body nejlépe, jak mohli a po čtvrt hodině hry šli zásluhou Milana Balici do vedení. Jenže to byla poslední světlá chvilka Zbytin, které do poločasu sice dokázali ještě přidat jednu branku, ale těsně před půl hodinou hry mířil, ke smůle všech domácích fanoušků, obránce Martin Zlomek do vlastní sítě a poločas tak skončil remízovým stavem 1-1.

Druhý poločas byl v jasné režii hostujících borců a v 58. minutě otočil stav utkání v jejich prospěch Stanislav Trojan. Svatá Maří chtěla co nejdříve přidat třetí a zároveň pojišťující branku. Ta nakonec přišla až v 76. minutě, kdy brankáře Sochu propálil Filip Topka. Domácí se nezmohli na jakýkoliv odpor a závěrečná branka Filipa Potůčka už jen korigovala konečné skóre na poměr 4-1. Zbytiny tak nadále čekají na první body v sezoně.

TJ Zbytiny
P. Socha [-] - D. Dyba [-] , P. Lebeda [-] , M. Zlomek [-] - M. Řehoř [-] , V. Šnajdr [-] , M. Balica [-] , J. Policar [-] , . Hudák [-] - J. Kazar [-] , P. Gášpar [-]

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - S. Trojan [-] , F. Potůček [-] , T. Hubáček [-] , P. Mistr [-] , M. Magurský [-] , T. Hošek [-] , F. Topka [-] , M. Skalický [-] , V. Důra [-] , J. Janda [-]

ŽK: 57. E. Hána , 66. J. Kazar , 82. M. Zlomek , 83. V. Šnajdr - 83. T. Hošek .
Hráči zápasu: S. Trojan .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: NEUMANN Karel - TUKA Luděk (N), CHVÁL Vlastimil (N).