9.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Dub nadále drží první místo! Friš opět pálil ostrými

12

Dub nadále vévodí okresní soutěži na Prachaticku a duel na "Borovce" přinesl zajímavou podívanou se známými střelci.

Tři body do Dubu

Bojovné utkání si pod svá křídla vzala útočná dvojice hostů v podobě Pavel Friš - Alexandr Kravčenko. První jmenovaný a zároveň nejlepší střelec soutěže otevřel gólový účet zápasu těsně před půl hodinou odehrané hry, když nelítostně překonal brankáře domácích Dvořáka. Jednobrankový náskok uklidnil hostující hráče, ale zápas byl nadále otevřený i pro domácí Hraničáře, kteří hrozili ale z rychlých brejků. Ty ale dokázala hostující obrana v čele s brankářem Novákem pohlídat, a tak se čekalo na důležitý druhý gól Dubu. Ten přišel dvacet minut před koncem zápasu a opět po akci Pavla Friše. Definitivní pojistku hostujícího vítězství přidal o tři minuty později Alexandr Kravčenko a Dub tak slaví další vítězství. Tentokrát vyloupil Borovou Ladu poměrem 3-0.

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , J. Miko [-] , M. Brož [-] , R. Kliment [-] , P. Bajčík [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , A. Střelický [-] , S. Mach [-] , M. Vokurka [-]

TJ Dub
V. Novák [-] - M. Háva [-] , J. Tesař [-] , P. Friš [-] , A. Kravčenko [-] , L. Kukla [-] , M. Brož [-] , D. Otradovský [-] , L. Vojta [-] , L. Humpolák [-] , J. Balvín [-]

ŽK: 56. M. Brož - 32. J. Balvín .
Hráči zápasu: P. Friš .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - MIKO Ladislav (N), JURÁŠ Tomáš (N).