10.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Osmigólová přestřelka vítěze ve Svaté Maří nepřinesla

42. V. Důra , 55. Š. Košnař , 65. S. Trojan , 68. S. Trojan - 39. Š. Kurej , 51. I. Hrazánek , 66. M. Řežáb (vl.) , 81. P. Bajčík
13

V sobotu došlo na zápas také ve Svaté Maří, kam na malé přiště dorazila Borová Lada.

Pomalý rozjezd

Zápas začal pozvolna a první minuty byly ve znamení poznávání týmů mezi sebou. Pravá zápas tak začala pro diváky až v samotném závěru prvního poločasu, kdy nejprve poslal hosty z Borové Lady do vedení Štefan Kurej a na jeho branku dokázal za tři minuty odpovědět domácí Vítězslav Důra, který tak stanovil poločasový výsledek.

Druhé dějství zápasu desátého kola ale přineslo opravdové grády a už od prvních minut přicházely brankové příležitosti. Hosté si sice po brance Ivo Hrazánka vzali vedení v 51. minutě zpět, ale domácí dvě góly v rozmezí 55. a 65. minuty otočily stav utkání ve svůj prospěch. Branky Šimona Košnaře a Stanislava Trojana ale, ke smůle domácích, degradoval Martin Řežáb, který si srazil míč do vlastní sítě a hosté tak díky němu vyrovnali na 3-3. Divokou pasáž ale zakončil domácí borec Stanislav Trojan, jehož druhá branka v utkání z 68. minuty poslala Svatou Maří opět do vedení. Hosté se hnali za vyrovnáním a to nakonec přišlo v samotném závěru utkání, kdy Borovou Ladu rozradostnil Petr Bajčík.

Fanoušci se rozhodně v tomto utkání nenudili a remíza 4-4 nabídla parádní fotbalovou podívanou, která přinesla i zaslouženou remízu.

SK Svatá Maří Magdaléna
J. Stejskal [-] - L. Novák [-] , M. Skalický [-] , S. Trojan [-] , T. Hubáček [-] , F. Potůček [-] , Š. Košnař [-] , F. Topka [-] , M. Řežáb [-] , V. Důra [-] , J. Janda [-]

TJ Hraničář Borová Lada
J. Miko [-] - A. Nahodil [-] , I. Hrazánek [-] , M. Dvořák [-] , L. Lebeda [-] , Š. Kurej [-] , R. Kliment [-] , P. Bajčík [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , S. Mach [-]

ŽK: 38. V. Důra , 72. M. Skalický - 37. L. Miko .
Hráči zápasu: S. Trojan .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: NEUMANN Karel - CHVÁL Vlastimil (N), LUŇÁČEK Josef (N).