18.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

4. V. Bence , 22. P. Dubský , 24. F. Horníček (vl.) , 85. M. Picmaus - 61. F. Rampír (vl.)
19

Okříšky navázaly na výhru ve Žďáře a porazily i rezervu Nového Města na Moravě.

Domácí po půli vedli

Domácí hráči šli do vedení hned v úvodu utkání, když vyslal Benda do úniku Vojtěcha Bence a ten nedal brankáři hostů šanci – 1:0. Domácí hráči bušili do hostující obrany, ale šance Benceho V. a Ryšavého zůstaly nevyužity. Ve 22. minutě utekl Picmaus po levé straně, našel volného Dubského a ten zavěsil za tyč - 2:0. Ve 24. minutě obešel Picmaus obránce i brankáře hostí a bylo to již 3:0. S tímto výsledek se i přes pár dalších pokusů šlo do kabin.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, ale hostující Kutra po rychlém protiútoku ve 47. minutě střílel pouze do Fialy. V 61. minutě hosté založili útok a centr před branku domácích si srazil za bezmocného Fialy vlastní spoluhráč - 3:1. Domácí uzavřeli skóre v 85. minutě, Popelář přihrál doleva volnému Picmausovi a stav se změnil na konečných 4:1. Domácí hráči byli po celou dobu utkání fotbalovější a šli si za vítězstvím.

SK Okříšky / web

SK Huhtamaki Okříšky
Vladimír Hekerle (trenér): V prvním poločase jsme podali náš nejlepší jarní výkon. Kromě třech branek jsme zahodili ještě další šance. Věděli jsme, že inkasovaný gól může dostat soupeře do hry, a to se také stalo. Nakonec jsme to ustáli a čtvrtá branka vše uklidnila. Celkově zápas nebyl tak jednoznačný, jak napovídá výsledek.

L. Fiala [-] - T. Trnka [-] (64. J. Popelář [-] ) , M. Picmaus [-] , F. Rampír [-] , R. Ryšavý [-] (75. M. Veleba [-] ) , R. Bence [-] , V. Bence [-] , P. Dubský [-] (59. T. Růžička [-] ) , O. Benda [-] , A. Suchna [-] , V. Němec [-]