18.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Sapeli přetlačilo Pacov

19

Domácí poprvé hráli na jaře doma a udolali Pacov.

Domácí po půli vedli

Během prvních deseti minut šli domácí třikrát sami na bránu, ale krásnými zákroky Matouše Kubů gól nepadl. Ve 31. minutě domácí vhodili dlouhý aut, hostující obrana nebyla dostatečně důsledná a balón se odrazil k Bačkovskému, který vstřelil branku - 0:1. Ve 33. minutě centroval Faltýnek na Štefla, který přehodil brankáře a dal gól, hned poté ale pomezní rozhodčí zvednul praporek a byl odpískán ofsajd. V nastavení první půle byla skrumáž ve vápně domácích, ale míč skončil pouze na horní tyčce.

Domácí si vedení pohlídali

V 51. minutě Faltýnek našel Štefla, který šel sám na brankáře, ale trefil pouze tyčku. 57. minutě se postavil k přímému kopu Faltýnek, jehož krásnou střelu zneškodnil domácí brankář. V posledních patnácti minutách domácí začali hrát na brejky a několikrát šli sami na branku, ale gól z toho ale nepadl.