20.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Derby v Bystřici skončilo nerozhodně

22

Další okresní derby s rezervou divizního klubu mělo pro Bystřici podobný průběh - vedla, ale v samém závěru o výhru přišla.

V první půli branka nepadla

V prvním poločase zápasu, který byl součástí dne, kdy bystřičtí pořádali den otevřených dveří nově postavených kabin, toho hrstka diváků v deštivém počasí moc neviděla. Oba týmy cítily důležitost zápasu a bojovalo se především ve středu pole. V prvním dějství tak branka nepadla a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Hosté v závěru srovnali

Po pauze se herní projev domácího celku zlepšil a v 66. minutě se dostal i do vedení. Hosté nejprve přežili Prášilovu tutovku a poté se kopal rohový kop. Adam Feifer poslal míč na hranici malého vápna, kde si odražený míč našel Marek Svoboda a napodobil svůj kousek z minulého kola - 1:0. Nervózní hosté se nakonec dočkali vyrovnání. V 89. minutě se k míči dostal Červenka, udržel jej pro Chodila a sedmnáctiletý střídající hráč po devíti minutách na hřišti parádní ránou z hranice vekého vápna nedal Pečinkovi šanci - 1:1. Body se tak nakonec dělily.