17.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

Počítky vezou tři body

24

Zápas o první brance vyšel lépe hostům a ti nakonec jasně vyhráli.

Po půli nerozhodně

Domácí začali aktivně a dostali soupeře pod tlak. Z několika nadějných pozic však branku nevstřelili a hosté se postupem času osmělovali. Největší šanci hostů spálil na konci prvního poločasu Blažíček, který v záklonu po centru z pravé strany netrefil odkrytou bránu. Do kabin se tak šlo i přes několik velkých šancí za bezbrankového stavu.

Hosté po přestávce rozhodli

Pět minut po přestávce dostal prostor Filippi a z blízka nedal Chrástovi šanci - 0:1. Domácí byli v křeči, ale nakonec mohli srovnat. Pruger ale trefil po skrumáži tyč a na Jinkův přímý volný kop si počkal hostující brankář Toman. V 71. minutě navíc po ztrátě na půli hřiště hosté perfektně vyřešili protiútok a Blažíček vstřelil druhou branku Počítek - 0:2. V závěru se po individuální akciu trefil ještě Janů a domácí musel spolknout krutou prohru - 0:3.