20.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2023-2024

4. P. Petz , 12. D. Veleba , 40. D. Veleba , 41. M. Nevoral , 45. D. Veleba , 81. D. Svoboda , 85. J. Chrásta (vl.) - 62. V. Novotný
29

Zápas o druhé místo skončil debaklem Moravských Budějovic.

Domácí po půli vedli

V utkání se střetly týmy z vrchních pater tabulky, kdy domácí hned od začátku k utkání přistoupili velice aktivně, což se však nedá říct o hostujících, kteří působili od začátku zcela odevzdaně. Domácí si brankový účet otevřeli hned zkraje utkání, kdy se hlavou prosadil Petz - 1:0. Následně se po krásné kombinační akci z úhlu trefil Veleba - 2:0. Domácí měli utkání zcela pod kontrolou, což v závěru poločasu dokonali dalšími 3 brankami. Nejprve se prosadil Veleba, střelou zpoza vápna Nevoral a aktivně hrající Veleba ještě dovršil v závěru poločasu hattrick - 5:0.

Domácí si vedení pohlídali

Ve druhém poločase se utkání již dohrávalo, domácí viditelně polevili, čímž se hosté začali prosazovat do střeleckých příležitostí, které trestuhodně zahazovali. Snížení zaznamenal po rohovém kopu hlavou Novotný - 5:1. Domácí ještě v závěru krásnou střelou Svobody mimo vápno potvrdili svoji výhru - 6:1. Zmar hostů dokonala vlastní branka - 7:1.

TJ Vladislav
Aleš Martének (vedoucí): V zápase jsme hosty hlavně v prvním poločase jasně přehráli, což je vidět i na jednoznačném výsledku utkání.

SK Moravské Budějovice
Libor Stehlík (vedoucí): V prvním poločase domácí naprosto dominovali a vyšlo jim vše na co sáhli. V druhém poločase jejich hra uvadla a nechali se unést výsledkem z prvního poločasu. V druhém poločase jsme měli nespočet šancí, kde jsme mohli zápas aspoň trošku zdramatizovat, ale bohužel jsme tyto darované šance nedokázali proměňovat. Kdyby jsme tyto šance proměnili nemusel být zápas co se týče skóre tak jednoznačný.

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] , J. Orálek [-] (63. M. Hort [-] ) - M. Nevoral [-] , F. Macek [-] , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , J. Hrůza [-] (79. J. Slíva [-] ) - O. Krátký [-] (55. D. Svoboda [-] ) , P. Petz [-] (55. P. Vyletěl [-] )

L. Rumíšek [-] - P. Benda [-] , P. Stark [-] (71. J. Chrásta [-] ) , K. Svoboda [-] , M. Premar [-] , M. Pařízek [-] (46. J. Kodajek [-] ) , O. Fedra [-] , J. Tržil [-] , J. Čech [-] , J. Kosmák [-] , V. Novotný [-]

ŽK: 72. J. Hrůza - 68. J. Čech , 68. P. Stark .
Počet diváků: 76. Rozhodčí: STRATENÝ Michal - SÝKORA Tomáš, MARTÉNEK Aleš.