13.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Duo Friš - Balogh nadělovalo, Dub vyloupil Vltavici

60. M. Štěrba , 84. D. Tesař - 8. L. Balogh , 43. P. Friš , 47. P. Friš , 48. L. Balogh , 58. P. Friš , 72. L. Balogh
15

V rámci třináctého kola okresní soutěže na Prachaticku došlo na souboj posledního s prvním, kdy Horní Vltavice přivítala Dub.

Nezastavitelné duo

Zápas si podmanilo hostující duo Pavel Friš - Lukáš Balogh, přičemž druhý jmenovaný otevřel skóre už po osmi minutách zápasu a poločasový výsledek dokonal kapitán Pavel Friš druhou brankou Dubu ve 43. minutě.

Horní Vltavice chtěla něco s výsledkem utkání něco udělat ve druhém poločase, bohužel pro partu okolo kapitána Tesaře přišel drtivý hostující nástup. Během necelé minuty se prosadil nejprve Pavel Friš, následně i Lukáš Balogh a rázem to bylo 4:0 z pohledu Dubu. V 58. minutě navíc dokonal Pavel Friš hattrick a pátá byla na světě. Góly však nadále přicházely a přesně po hodině hry se dočkali čestného zásahu také domácí, když se prosadil Martin Štěrba. Pětibrankový náskok ovšem v 72. minutě vrátil Dubu druhý střelec hattricku Lukáš Balogh a hostující střelci si tak rozdělili rovnoměrně svou dnešní roli. Poslední branka v utkání přišla v 84. minutě z kopaček Davida Tesaře

Dub tak nakonec, zásluhou svých útočníků, zvítězil poměrem 6:2 a vyloupil Horní Vltavici.

TJ Vltava Horní Vltavice
A. Wimberský [-] - V. Hundsnurscher [-] , D. Skoba [-] , J. Štěrba [-] , P. Koloman [-] , P. Beran [-] , D. Pavlyshynets [-] , D. Tesař [-] , L. Psotka [-] , J. Tesař [-] , D. Halabrín [-]

TJ Dub
V. Novák [-] - P. Friš [-] , M. Kadlec [-] , A. Kravčenko [-] , Š. Bartizal [-] , L. Kukla [-] , M. Brož [-] , D. Otradovský [-] , L. Humpolák [-] , J. Zeman [-] , L. Friš [-]

ŽK: 34. P. Koloman , 45. V. Hundsnurscher , 51. J. Štěrba .
Hráči zápasu: L. Balogh , P. Friš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: NEUMANN Karel - VOLDŘICH Karel (N), NOVÁK Václav (N).