14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

Demolice! Zbytiny nasázely osm branek Horní Vltavici

22. P. Hábich , 34. M. Zlomek , 45. M. Zlomek , 65. M. Balica , 67. J. Kazar , 70. M. Balica , 75. J. Kazar , 87. J. Motyčák - 48. S. Kordík
14

Jediný výsledek, který neskončil remízou, se zrodil ve Zbytinách, kam zamířila Horní Vltavice.

Demolice!

Ve Zbytinách se dařilo zejména domácím a demolici Horní Vltavice nastartoval ve 22. minutě Petr Hábich, na kterého navázal dvougólovým příspěvkem Martin Zlomek. Poločasový výsledek 3:0 sice nevěstil nic dobrého, hosté však dokázali na začátku druhé půle korigovat, když brankáře Kovandu překonal Stanislav Kordík. To však bylo všechno z domácího pohledu a definitivní zlom přišel po hodině hry.

Domácí během dvou minut dvakrát udeřili a branky Milana Balici a Jiřího Kazara rozhodli o vítězství Zbytin, které do konce zápasu ještě třikrát udeřily. Své dvougolové podvečery dokonal Kazar s Balicou a definitivní tečku za gólovými hody přidal tři minuty před koncem Jan Motyčák. Zbytiny tak nakonec zvítězily poměrem 8:1 a připsaly si první jarní vítězství.