14.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2023-2024

--

--

Pozdní penalta vynesla Hraničářům ve Strunkovicích bod

13

Strunkovice v rámci čtrnáctého kola okresní soutěže přivítaly Borovou Ladu, která patří k nejméně oblíbeným soupeřům rezervy Blaníku.

Penalta, či nikoliv?

A neoblíbenost "Borovky" se potvrzovala i v sobotním utkání. Blaník dlouho nemohl najít ten správný rytmus. I přes tento fakt však šli domácí v závěrečných minutách do vedení, když se v 73. minutě prosadil Stanislav Pelech. Jenže v 85. minutě se hosté dostali k nebezpečné standardní situaci, která nakonec vyústila v pokutový kop po faulu na Václava Hovorku. Sám faulovaný se k pokutovému kopu postavil a přesně umístěnou ranou vyrovnal.

Borová Lada tak nakonec odvezla po remíze 1:1 ze Strunkovic bod.

TJ Blaník Strunkovice B
Miroslav Turek - trenér: Dneska se nám vůbec nedařilo. Nebyli jsme moc nebezpeční dopředu a vzadu nám vše propadalo. Rohy a přímé kopy jsme zahrávali opravdu špatně. I tak jsme měli za stavu 1:0 velikou šanci rozhodnout, ale naše šance skončila přesně tak, jak jsme dneska hráli. Ono celkově na Borovku se nám tradičně nedaří a je jedno jestli hrajeme s ní u nich, nebo u nás. Těžko říct proč to tak je. Zápas musíme hodit za hlavu a za týden doma vyhrát.

A. Kašpar [-] - J. Kureš [-] , R. Landgráf [-] , M. Kochma [-] , O. Kochma [-] , O. Jílek [-] , J. Hálek [-] , S. Pelech [-] , R. Žurek [-] , R. Kašpar [-] , M. Kašpar [-]

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - V. Hovorka [-] , L. Lebeda [-] , M. Jakš [-] , L. Voldřich [-] , M. Brož [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , M. Horejš [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-]

Hráči zápasu: M. Jakš .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: NEUMANN Karel - BENEŠ Václav (N), MIKO Ladislav (N).